Jesteś w : Produkty  » Kompletne rozwiązania  » Technika przesuwu

Technika przesuwana

Technika przesuwu MiniTec

Przenośnik tasmowy

Elastyczność w produkcji nabiera coraz większego znaczenia. Szybkie i łatwe dopasowanie do rozwoju produktu lub zmiany w wymaganiach rynkowych to czynniki decydujące o powodzeniu.

Do najróżniejszego typu zadań dostarczamy Państwu rozwiązania na miarę. Nasze programy techniki przesuwu, systemu stanowisk roboczych i automatyzacji produkcji pozwalają na zestawienie kompletnych linii produkcyjnych.


Przenośniki taśmowe

Przenośnik tasmowy

Zgodnie z oczekującymi je zadaniami produkujemy przenośniki taśmowe serii 45 lub 90. Moduł Przenośniki taśmowe w menu oprogramowania CAD automatycznie skonstruuje Państwa przenośnik taśmowy zgodnie z Państwa danymi, obliczy wygięcie, zaproponuje ilość podpór i na dodatek wygeneruje specyfikację materiałową. I to wszystko w ciągu kilku minut. Dzięki naszym sprawdzonym w praktyce elementom montaż jest tak samo szybki i prosty.

  przyklady


Prowadnice rolkowe

Prowadnice rolkowe

Nasze prowadnice rolkowe są produkowane z dostosowaniem do podyktowanego przez Państwa przeznaczenia. Moduł prowadnice rolkowe w menu oprogramowania CAD automatycznie skonstruuje Państwa prowadnicę rolkową zgodnie z Państwa danymi. W ciągu kilku minut. Dzięki sprawdzonym w praktyce elementom montaż jest tak samo szybki i prosty.

  przyklady


System transferowy TSG

System transferowy TSG

W tym systemie wykorzystywane są wszystkie zalety naszego modułowego systemu budowy maszyn oraz precyzja naszego systemu liniowego. TSG jest w pełni kompatybilny ze sprawdzonym systemem profili MiniTec ze stanowiskami roboczymi, instalacjami ochronnymi, urządzeniami transportowymi, urządzeniami obsługi, etc. System transferowy TSG umożliwia ekonomiczną realizację zarówno stanowisk manualnych, jak i kompleksowych i zautomatyzowanych procesów.

System transferowy TSG składa się ze standardowych modułów, które w dowolny sposób można zestawiać w instalacje o odpowiednich parametrach. Mocne pasy zębate 25 T5 ze wzmocnieniem stalowym gwarantują długotrwałe użytkowanie bez konieczności ponownego naprężania. Systemy transferowe TSG dostarczane są do Klientów w postaci modułów do indywidualnego montażu lub jako gotowe do produkcji instalacje uruchamiane przez producenta. Planowanie i wygląd instalacji mogą również zostać przez nas wzięte na siebie na podstawie otrzymanej od Klienta specyfikacji.

  przyklady